februarie
joi 20 feb.19:00
ROMEO ȘI JULIETAde William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Gabroveni 57
joi 20 feb.19:00
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Liviu Ciulei(Teatrul Bulandra)
vineri 21 feb.19.00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB
vineri 21 feb.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
sâmbătă 22 feb.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
duminică 23 feb.18:30
VIAȚA ȘI MOARTEA LUI RICHARD 2de William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
marți 25 feb.19:00
PENSIUNE COMPLETĂde Pierre Chesnot
Sala Spectacol: Sala Radu Beligan a Teatrului de Comedie(Strada Sf.Dumitru, nr.2)
joi 27 feb.19:00
MAMAde Stanisław Ignacy Witkiewicz
Sala Spectacol: Sala Gabroveni 57
vineri 28 feb.18:30
DEȘTEPTAREA PRIMĂVERIIde Frank Wedekind
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
sâmbătă 29 feb.19:00
CERERE ÎN CĂSĂTORIEdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Gabroveni 57
sâmbătă 29 feb.18:30
DEȘTEPTAREA PRIMĂVERIIde Frank Wedekind
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
martie
duminică 01 mart.19:00
REGINA MARIAjurnal de război
Sala Spectacol: Sala - Gabroveni 57
duminică 01 mart.18:30
DEȘTEPTAREA PRIMĂVERIIde Frank Wedekind
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
miercuri 04 mart.18:30
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
vineri 06 mart.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
sâmbătă 07 mart.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
sâmbătă 07 mart.18:30
APA VIEde Daniel Chirilă, după Frații Grimm
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
duminică 08 mart.19:00
MAMAde Stanisław Ignacy Witkiewicz
Sala Spectacol: Sala - Gabroveni 57
duminică 08 mart.18:30
FAMILIA JELEZNOVdupă „Vassa Jeleznova" (prima variantă) de Maxim Gorki
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
marți 10 mart.19:00
…ESCUde Tudor Mușatescu
Sala Spectacol: Sala Radu Beligan a Teatrului de Comedie(Strada Sf.Dumitru, nr.2)
joi 12 mart.18:30
VIAȚA ȘI MOARTEA LUI RICHARD 2de William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
vineri 13 mart.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
sâmbătă 14 mart.19:00
VINOVAT. NEVINOVAT.de Gelu Colceag și Vlad Corbeanu
Sala Spectacol: Sala Mare ARCUB Gabroveni
duminică 15 mart.18:30
NEVERMOREscenariu după Edgar Allan Poe
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
duminică 15 mart.19:00
LECȚIAde Eugène Ionesco
Sala Spectacol: Sala - Gabroveni 57
marți 17 mart.19:00
ANGAJAT LA DOI PATRONIadaptare de Richard Bean după „Slugă la doi stăpâni” de Carlo Goldoni, coproducție Teatrul Mic – Centrul Cultural Ion Manu
Sala Spectacol: Sala Radu Beligan a Teatrului de Comedie(Strada Sf.Dumitru, nr.2)
sâmbătă 21 mart.19:00
MAMAde Stanisław Ignacy Witkiewicz
Sala Spectacol: Sala - Gabroveni 57
duminică 22 mart.19:00
AGLAJAdupă Aglaja Veteranyi
Sala Spectacol: Sala - Gabroveni 57
joi 26 mart.18:30
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
sâmbătă 28 mart.18:30
KARAMAZOVIIde Horia Lovinescu și Dan Micu
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
duminică 29 mart.18:30
KARAMAZOVIIde Horia Lovinescu și Dan Micu
Sala Spectacol: Sala Constantin Mille 16
marți 31 mart.19:00
PENSIUNE COMPLETĂde Pierre Chesnot
Sala Spectacol: Palatul Național al copiilor