februarie
joi 21 Feb18:30
MARTIRIde Marius von Mayenburg, traducere din germană de Elise Wilk
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 22 Feb19:00
CERERE ÎN CĂSĂTORIEdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
vineri 22 Feb18:30
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 22 Feb19:00
FAMILIA FĂRĂ ZAHĂRcoproducție cu Centrul de Teatru Educațional Replika
Sala Spectacol: Centrul de Teatru Educațional REPLIKA
sâmbătă 23 Feb19:00
REGINA MARIAjurnal de război
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
sâmbătă 23 Feb19:00
PENSIUNE COMPLETĂde Pierre Chesnot
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
duminică 24 Feb18:30
FAMILIA JELEZNOVdupă „Vassa Jeleznova" (prima variantă) de Maxim Gorki
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
duminică 24 Feb19:00
ROMEO ȘI JULIETAde William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
joi 28 Feb19:00
TREI GEMENI VENEȚIENIde Antonio Collalto
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
martie
vineri 01 Mar19:00
PESCĂRUȘULdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
vineri 01 Mar19:00
PENSIUNE COMPLETĂde Pierre Chesnot
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
sâmbătă 02 Mar19:00
REGINA MARIAjurnal de război
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
sâmbătă 02 Mar18:30
DEȘTEPTAREA PRIMĂVERIIde Frank Wedekind
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
duminică 03 Mar19:00
CERERE ÎN CĂSĂTORIEdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
duminică 03 Mar18:30
DEȘTEPTAREA PRIMĂVERIIde Frank Wedekind
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
joi 07 Mar18:30
VIAȚA ȘI MOARTEA LUI RICHARD 2de William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 08 Mar18:30
MARTIRIde Marius von Mayenburg, traducere din germană de Elise Wilk
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
sâmbătă 09 Mar18:30
FAMILIA JELEZNOVdupă „Vassa Jeleznova" (prima variantă) de Maxim Gorki
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
sâmbătă 09 Mar19:00
AGLAJAdupă Aglaja Veteranyi
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
duminică 10 Mar19:00
CERERE ÎN CĂSĂTORIEdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
duminică 10 Mar18:30
KARAMAZOVIIde Horia Lovinescu și Dan Micu
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
joi 14 Mar19:00
PESCĂRUȘULdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
joi 14 Mar18:30
APA VIEde Daniel Chirilă, după Frații Grimm
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 15 Mar19:00
TREI GEMENI VENEȚIENIde Antonio Collalto
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
sâmbătă 16 Mar19:00
REGINA MARIAjurnal de război
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
sâmbătă 16 Mar19:00
FAMILIA FĂRĂ ZAHĂRcoproducție cu Centrul de Teatru Educațional Replika
Sala Spectacol: Centrul de Teatru Educațional REPLIKA
duminică 17 Mar19:00
SCRISORI DE PE FRONTdocu-teatru, după „Scrisori de pe front” de Mirela Florian și Notele de război ale Slt. Ioan R. Marinescu
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
duminică 17 Mar19:00
RENDEZ-VOUS PE LUNĂde Alexandr Galin
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
luni 18 Mar19:00
CERERE ÎN CĂSĂTORIEdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
joi 21 Mar18:30
FAMILIA JELEZNOVdupă „Vassa Jeleznova" (prima variantă) de Maxim Gorki
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 22 Mar18:30
MARTIRIde Marius von Mayenburg, traducere din germană de Elise Wilk
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
vineri 22 Mar19:00
PENSIUNE COMPLETĂde Pierre Chesnot
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
sâmbătă 23 Mar18:30
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
duminică 24 Mar19:00
ROMEO ȘI JULIETAde William Shakespeare
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
duminică 24 Mar19:00
…ESCUde Tudor Mușatescu
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
duminică 24 Mar18:30
ȚINUTUL DIN MIEZUL VERIIde Tracy Letts
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
miercuri 27 Mar19:00
PESCĂRUȘULdupă A. P. Cehov, coproducție Teatrul Mic - UNATC București
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
vineri 29 Mar18:30
MARTIRIde Marius von Mayenburg, traducere din germană de Elise Wilk
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)
sâmbătă 30 Mar19:00
SCRISORI DE PE FRONTdocu-teatru, după „Scrisori de pe front” de Mirela Florian și Notele de război ale Slt. Ioan R. Marinescu
Sala Spectacol: Sala Studio (Str. Gabroveni 57)
sâmbătă 30 Mar19:00
TREI GEMENI VENEȚIENIde Antonio Collalto
Sala Spectacol: Sala Rapsodia (Str. Lipscani 53)
duminică 31 Mar18:30
KARAMAZOVIIde Horia Lovinescu și Dan Micu
Sala Spectacol: Sala Atelier (Str. Constantin Mille 16)